» Yaşam alanları

Yaşam alanları

Sıradan ev ambiyansı değil, yaşama alanı rahatlığı ve güveni temelleriyle planladığımız dairelerimizde; dairelerin her bölümünü ayrı ayrı kullanım rahatlığını düşündük. Her detayın kalitesini üst düzeye çıkararak dizayn ettik.
Tüm projelerimizde olduğu gibi önce kaliteyi hedefleyen firmamız sizlere üst sınıf işçilik hizmeti ile estetik ve modern yaşam alanları hazırladı. Montaj ürünlerinin tamamını, alanında öncü markların ürünlerinden oluşturduk.

Mutfak
Sadece yemek pişirme alanı olmaktan çıkan mutfak kültürü; aile bireyleri için bir yaşam mekanı haline geldi. Kullanılabilir alanları geniş tutulan mutfaklarımız; yeni trendlere uygun modern tasarım mutfak ekipmanları ile hazırlandı. Ankastre ürünlerden, tasarım dolaplara kadar her ayrıntı titizlikle hazırlandı. Dizayndaki renkli tavan konsepti de mutfağınıza ayrıcalık kazandırıyor.

Banyo
Sadeliğin zarafeti, banyonuzu her zaman derli toplu görünmesini sağlayacak planlamayla şık görünüme sahip banyo dizaynı, en kaliteli malzemelere sahip markaların ürünleriyle yapılandırıldı. Banyo dizaynlarımız, rahat ve uzun ömürlü kullanım önceliğiyle size sorunsuz yaşam alanı sağlayacak.

Salon
Hem göze hem kullanım rahatlığına hitap eden salon tasarımında; asma tavandan, iç kapı işçiliğine kadar her bölüm bütün olarak tasarlandı. Güneş ışığı aydınlatmasından, hava akımının doğru kullanılmasına kadar tüm dış etkenler göz önünde tutularak konumlandırıldı. Bu ferah kullanım alanında ailenizle rahat anlar yaşamanıza olanak sağlayacak detayların yanı sıra kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak görünüm ve ışıklandırma detaylarına da önem verildi.

Yatak Odası
Her güne yenilenmiş uyanmanız; gözünüzü açtığınızda içinize huzur verecek renklere bakabilmeniz için tasarlanan yatak odalarınızda; eşya dağınıklığının, toplanmayan odaların ne demek olduğunu unutacaksınız.

Balkon
Günün yorgunluğunu atacağınız, temiz havayı soluyacağınız balkonunuz siz ve misafirleriniz düşünülerek rahat ve ferah tasarım ile oluşturuldu.

Up