» Sosyal Olanaklar

Sosyal Olanaklar


Dilsa İnşaat tecrübesini sadece dairenizde değil, sitenin her metrekaresinde görebileceksiniz. 7’den 70’e her yaş için cazip olanakların sunulduğu zengin sosyal altyapı, yaşadığınız yeri sadece konut olmaktan çıkarıp yaşam tarzınız haline getiriyor.
Sosyal alanlarının zenginliği ile yaşam kaliteniz yükselecek ve karmaşadan uzak kendinize ve ailenize kaliteli zaman harcadığınız bir hayat getirecek.

Otopark
Sorunsuz kallanılabilen planlamasıyla rahat park etme alanları oluşturduk. Misafirlerinizi de düşündük ve onlar için de otopark sınırlarını geniş tuttuk.

Oyun Alanı
Çocuklarınız için hep aktif kalsınlar, özgür oyun oynama keyfini tatsınlar diye güvenli oyun alanları inşa ettik. Yeşilin eksik olmadığı bu alanlarda temiz havanın keyfini siz de çıkarın.

Çocuk Bekleme Salonu
Çocuklarınız oyun alanlarının keyfini çıkarırken, siz de konforlu Çocuk Bekleme Salonları’nda vaktinizi geçirebilir, bir bardak kahveyle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Basketbol Sahası
Spor tutkunlarına, ailesi ya da arkadaşlarıyla keyifli zaman geçirmek isteyenlere, negatif enerjisini atmak isteyenlere vazgeçilmez sosyal etkinliktir, basketbol. Siz de bu keyfi basketbol sahasında doyasıya yaşayabilirsiniz.

Güvenlik
Kendiniz ve aileniz için güvenliğin önceliğiniz olduğunun farkındayız; bu nedenle tüm güvenlik yapılanması en iyi güvenlik sistemi markalarıyla donatıldı. Apartman girişi görüntülü intercom sistemi, daire ile daire arası, daire ile güvenlik merkezi arası,daire ile site giriş kapı kontrolleri arası haberleşme için merkezi telefon sistemi uygulanacaktır.

Sitenin dört tarafı yol cepheli
Site, bütün yolların kesişiminde olan konumuyla her yönden ulaşım rahattır.

 

Up